Wake Up, 14 Mars 2018, Pjesa 3 – Top Channel Albania – Entertainment Show

Wake Up, 14 Mars 2018, Pjesa 3 – Top Channel Albania – Entertainment Show

Tema: Kuriozitete
– Restoranti në Tokio, paguani faturën duke larë enët!
– Transplantet e veshkave, femrat më bujare se meshkujt!
– Si ushqehen dhe sa stërviten sportistët më të mirë në botë?

Tema: Interviste Luiza Gega
Te ftuar: Luiza Gega

Wake Up

147
Like
Save

Comments

Write a comment

*