Shiko kush LUAN, 13 Janar 2018, Entertainment show

Shiko kush LUAN, 13 Janar 2018, Entertainment show

Moderatore:Luana Vjollca
Kapitenë: Edi Manushi & Gent Hazizi
Të ftuar: Ervin Bushati, Soni Malaj, Delinda Zhupa, Manjola Begolli, Denis Dyrnjaja, Lorenc Jemini

Na ndiqni në:
Web: http://top-channel.tv/videot/shiko-kush-luan/
Facebook: https://www.facebook.com/shikokushluan/
Instagram: https://www.instagram.com/shikokushluan/

1,440
Like
Save

Comments

Fashion Corner says:

Sa rendesi i jep vetes….1 milion followers ne instagram….kur tjetri e ka muhabetin ne vend tjeter kjo: a pse ca domethene une nuk jam prezantuese e mire? 44:45
Pfffff…..je qesharake moj vajze. Je aty per te drejtuar nje program dhe jo per te folur per veten tende se nuk i intereson njeriu ca ke bere ti. Nuk je qendra e botes.
Bravo Denisi…shume i vertete dhe i kujdesshem ne ruajtjen e figures se tij. Dhe e meriton ti thuash gazetar i shkelqyer sepse eshte ne te vertete.
Dhe per ata qe i fusin te gjithe “ne thesin e hatersave”, jo nuk jam nje haters, sepse perndryshe nuk do e shihja programin. Por sepse e shoh dhe si shikuese, jo vetem une por gjithe shqiperia nuk meriton kete nivel programesh . Une jap mendimin tim te lire dhe te vertete. Pastaj nese luana eshte e lumtur me gjithe masen e fansave 12 vjecare qe ka….ok, por dua ti them nje gje…top channel nuk e shikojne vetem 12 vjecare. Qe pastaj edhe keta 12 vjecare kane nevoje te edukohen, jo nepermjet ketyre palacove pa profesionalitet.

Vani kiki nikqi says:

yll je moj luana 😇😇💖💖👍te dua shum

jone brown says:

That song Lartiste -Chocolat perfect one.

real madrit says:

Luana mos bej me operacione plastike se ke filluar ti ngjash shume Michael Jackson

Sabiona Hoxhaj says:

Yll Luana!!😗

Ledina Myrtaj says:

shm yll luana ishte bo

Marsi Vigani says:

Yll je moj Luana😍♡te puth me fal qe ste erdha dje ne emisjon😭

Fabi Marku says:

i like this

Write a comment

*